~ WYSZPERANE W SIECI • MUZYKA • RECENZJE • ARTYKUŁY ~

Sorry Boys zadebiutują w listopadzie

Na listopad br. wytwórnia Mystic Production zapowiada wydanie debiutanckiego albumu „Hard Working Classes” warszawskiego zespołu Sorry Boys.

W zapowiedzi płyty czytamy, że muzykę grupy wyróżniają hipnotyzujące gitary, wyjątkowo bogate brzmienie oraz niezwykły głos wokalistki Izy. Jak mówi sam zespół, ich album będzie pełen miłosnej pasji. Będzie to opowieść o emocjonalnie ciężkiej pracy, wkładanej w budowanie relacji. Fantastyczny i niezwykle dojrzały debiut warszawskiego zespołu Sorry Boys, będzie obowiązkową pozycją dla fanów Cocteau Twins i Blonde Redhead.

Tak podpisanie kontraktu z Sorry Boys komentuje szef wytwórni Mystic Production, Michał Wardzała: ~ Takie debiuty i takie talenty, jak Sorry Boys zdarzają się raz na dekadę. Jeśli możemy mówić o magii muzyki, to właśnie dźwięki wykreowane przez ten zespół czarują i tworzą nowe wszechświaty. Talent wokalny Izy, jej wrażliwość i intensywność przekazywanych emocji zachwycają i wzruszają. Cieszę się, że zespół swoją przyszłość związał z Mystic Production.

Zespół Sorry Boys gra w składzie: Izabela Komoszyńska ~ wokal, inst. klawiszowe, Tomasz Dąbrowski ~ gitara, Piotr Blak ~ gitara, inst. klawiszowe, Marcin Ziętek ~ gitara basowa i Kuba Zawadziło ~ perkusja.       źródło/salonkulturalny.pl

Fot. Konrad Łuczeńczyk

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s