~ WYSZPERANE W SIECI • MUZYKA • RECENZJE • ARTYKUŁY ~

Daniela & Ben Spector/Love Is

Daniela & Ben Spector to duet pochodzący z Izraela. Ciągle jest jeszcze mało oficjalnych informacji o tych muzykach, a w naszym kraju mało kto o nich słyszał. A szkoda.

Na ich debiutancki projekt „Love Is” zrealizowany w grudniu ubiegłego roku, natknąłem się całkiem przypadkowo na muzycznym portalu Bandcamp. Słuchając utworu „Life Long Odyssey” już wiedziałem, że mam do czynienia z czymś na prawdę wyjątkowym. Z każdym powrotem do tego wydawnictwa i dzielenia się tą muzyką z innymi internautami (co sprawia mi ogromną radość:), odkrywam coś nowego. To bardzo zróżnicowany album pod względem muzycznym, ale nad wyraz spójny i co chcę podkreślić, przyjemny w odbiorze.

Singlowy  Cut It Out < [mój muzyczny projekt zamieszczony na YouTube], „Mother And Sun”, „Summer Picture”, „I Feel Love”, przecudne Far Away, czy tytułowy lekko transowo-symfoniczny „Love Is” to utwory, które na długo pozostają w pamięci. Nie chcę poddawać tej płyty wnikliwym ocenom i analizom, zostawiam ją słuchaczom, którzy gdy po nią „sięgną” być może odnajdą w niej coś dla siebie?

~ W czasach nawału informacji, fal rewolucji w Afryce, schyłku lotów wahadłowców, trzęsień ziemi, czy „globalnego ocieplenia”~ coraz mniej muzyki, która chwyta za serce i pozostawia po sobie choć drobny ślad…~b69s

Poniżej cała zawartość „Love Is”.


Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s