~ WYSZPERANE W SIECI • MUZYKA • RECENZJE • ARTYKUŁY ~

Moby na Orange Warsaw Festival 2011

Legendarny DJ, producent i kompozytor muzyki tanecznej, największą gwiazdą tegorocznego Orange Warsaw Festival, który odbędzie się w dniach 17 – 18 czerwca.

Moby zaprezentuje w Warszawie swoje największe muzyczne dokonania, jak również najnowszy materiał z albumu „Destroyed”, który na rynku muzycznym ukaże się 16 maja. To jego dziesiąta w pełni studyjna płyta. Latem artysta będzie ją promował na wielu europejskich koncertach, a częścią tej trasy będzie właśnie OWF.

Multiinstrumentalista z Nowego Jorku niejednokrotnie już udowadniał, że na scenie świetnie sprawdzają się zarówno jego energetyczne, jak i spokojniejsze utwory. Lift Me Up stawia obok „Why Does My Heart Feel So Bad?”, a tłum szaleje, wzrusza się i śpiewa razem z nim..

Richard Melville Hall przybrał pseudonim „Moby” od powieści „Moby Dick” napisanej przez swojego dalekiego przodka, pisarza Hermana Melville’a. W swojej karierze muzycznej największy sukces odniósł, wydanym w 1999 r. krążkiem „Play”- łącznie sprzedanym w ponad 10 mln egzemplarzy. Oprócz działalności muzycznej, Moby słynie również z aktywności charytatywnej: wspiera ruchy działające na rzecz Afryki, Tybetu oraz walki z przemocą domową. Sam jest  zadeklarowanym weganinem i intensywnie promuje walkę o prawa zwierząt.~


Official Website

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s